Jóga s kouzelným výhledem na Beskydy

 

rozvrh jogy

Přijďte si zacvičit jógu do studia v novém hotelu Maralák!

 

 • kvalitní certifikovaní lektoři
 • moderní vytápěný sál
 • pravidelné lekce
 • semináře, školení
 • trénink instruktorů
 • jógové pobyty

 

Nabídka lekcí

bikram

HOT YOGA - BIKRAM CLASS

Dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jogy (fyzické jogy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 40 - 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.

 

Lekce je vhodná pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, flexibilitu či zdravotní stav, je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé jogíny.

 

 

Skill classSKILL CLASS

Dovednostní lekce zaměřené na čtyři oblasti - kyčle, páteř, zdvihy nebo stojky. Lekce jsou v rozvrhu nastaveny tak, aby se v pravidelných intervalech střídaly.

Každá lekce je tedy zaměřena na jednu z těchto dovedností a skládá se ze zahřívacích cvičení, kondičních drilů a konkrétního nácviku poloh v rámci všech stupňů obtížnosti. Metodicky jsou postaveny tak, aby nastavily správné vzorce pohybu a zdokonalily techniku poloh základní i sportovní lekce. Jsou skvělým doplňkem ostatních sportovních aktivit a ideální prevencí proti zraněním, či ostatním chronickým problémům pohybového aparátu.

SKILL CLASS je ideálním doplňkem ke klasické terapeutické Bikram lekci, kdy benefity této nové lekce ucítíte prakticky okamžitě! SKILL CLASS je ideální aktivitou také pro Vaše teenagery!

 

BENEFITY SPORTOVNÍ JÓGY PRO MLADÉ SPORTOVCE I NESPORTOVCE

 • osvojení si koordinace celého těla
 • zlepšení a upevnění stabilizačního systému
 • zlepšení síly a rozsahu pohybu dětí
 • zlepšení krevního oběhu a tím pádem zotavování organismu po jiném sportovním výkonu 
 • zkrácení doby rekonvalescence po zraněních zlepšení sebevědomí, soustředění a práce se stresem

 

 

sport classSPORT CLASS

Yoga Sport class je dynamická sestava 55 jógových asán v případě 90 minutové lekce a 41 jogovýh asán v případě zkrácené verze - lekce 60 min. Asány se střídají v rychlejším tempu. Na rozdíl od klasické́ Bikram lekce, která́ je sérií absolutně terapeutikckou, Yoga sport class je série, která́ otevře váš potenciál.

Přijďte opustit zajeté́ zvyky a objevit vaše nové možnosti.

 

Lekce je vhodná pro všechny úrovně a pokrývá všechny aspekty páteře: předklony, záklony, trakce a twisty.

 

Yoga Sport class je vhodná i pro začátečníky. Tato lekce je vhodná́ naprosto pro každého a přizpůsobená obtížností všem úrovním. Yoga sport class doporučujeme i těm, kteří nemají s jógou velké zkušenosti, avšak není vhodná pro ty, kteří Bikram jógu ještě nikdy necvičili. Velmi doporučujeme nejdříve absolvovat začátečnické balíčky 10 dní pro začátečníky a 1. Měsíc pro začátečníky a poté se na Vás budeme moc těšit! YOGA SPORT CLASS je vhodná také pro děti od 8 let

 

Pozitiva Sport Class Lekce

 • Osvojení si koordinace celého těla
 • Pohybové vzorce jógy dokážou zefektivnit dovednosti v ostatních sportech.
 • Zlepšení síly na základě izometrického posilování a zlepšení rozsahu pohybu spolu s rovnováhu, čímž se zvyšuje celkový výkon a snižuje výskyt zranění.
 • Jógové polohy, ve kterých dochází k pravidelnému stlačování a uvolňování svalů, žláz a vnitřních orgánů pomáhají zlepšit krevní oběh a tím pádem zrychlují dobu zotavení celého organismu po výkonu a také dobu rekonvalescence po zraněních.
 • Dochází ke zlepšení sebevědomí, soustředění a práce se stresem. Jóga pracuje s nervovým systémem tak, že jo přepíná ze sympatického(aktivního) do parasympatickeho (klidového) stavu, což dětem umožňuje pracovat na kompenzování zátěže v klidovém režimu. 
 • Sportovní jógové lekce umožňují dynamicky a plynule přecházet z polohy do polohy za použití tahu a tlaku, nikoliv švihu či kopu, čím dochází ke zlepšení stabilizačních systémů.
 • Sportovní jógové dovednostní lekce se skládají z kondičních zahřívacích cvičení, jógových posilovacích, protahovacích a stabilizačních drilů a výuky jógových poloh, ve kterých se soutěží i na mezinárodní světové scéně.

 

Instruktoři

Lekce jsou vedeny pouze certifikovanými instruktory jógy s několikaletou praxí, kteří absolvovali vzdělávací program Sportovní jógy a dovednostních lekcí, akreditovaný IYSF.

 

 

vinyasaVINYASA JÓGA

Dynamická 90 minutová lekce Vinyasa jógy, která se nese na vlně dechu.

 

Po jemném rozdýchání a protažení na začátku lekce plynule přecházíme do svěžejšího tempa, s několika pozdravy slunci a jejich modifikacemi. Protáhneme a posílíme každou část těla. Pak přejdeme do závěrečných pozic a celou lekci zakončíme příjemnou relaxací. Lekci vás provádí střídavě dva lektoři Daniela a  Vlastík, občas i oba najednou.

 

 

 

 

 

hathaHATHA JÓGA

Lekce tradiční jógy v pomalejším tempu, která dostane vaše tělo zpět do formy.

Lekcí vás provede lektorka Jana.

"Lekce hatha jógy v mém podání je kombinace tradiční hatha jógy a vinyasy. Lekce je složená tak, aby se zapojilo postupně celé tělo, všechny svaly a klouby.

Lekce se skládá z úvodního zklidnění, následuje protažení, zahřátí, které už je prokládáno lehčími asánámi. Závěr lekce patří neodmyslitelně relaxaci.

Těším se na vás. Jana Z.

Jak to u nás vypadá

Naši partneři

hot yoga frýdek                    iysf                    bikram prague

Hotel Maralák

  Kunčice pod Ondřejníkem 372, 739 13
  +420 556 850 850
  maralak@maralak.cz

 

Individuální nabídky pro firmy i jednotlivce

  +420 608 887 474  / +420 604 885 998 

  hd@maralak.cz

 

 

logo beskydy

Jsme partnery BESKYDY CARD